Українсько-російська інформаційна. Хто виграв?

У понеділок, 24 березня 2014 р., о 18:30 у кав’ярні «Literatur Café» Чернівецький професійний медіа-клуб запрошує медійників поспілкуватися на тему: «Українсько-російська інформаційна. Хто виграв?» з координатором блогової мережі ВКурсі.ком Святославом Вишинським. Захід пройде за адресою: Культурно-мистецький центр «Українська книга», Центральна пл., 10 (2 поверх).

«У XXI столітті війни починаються і закінчуються не на полях битв, а на медіа-майданчиках, які формують свідомість мільйонів їхніх учасників. Солдатами в цих війнах нового типу є всі споживачі інформації, які далі коментують і поширюють її через соціальні мережі. Офіцерами – блогери і журналісти, генералами – власники медіа-ресурсів, які задають рамки інтерпретацій».

Результати Першої інформаційної війни між Україною і Росією вже дозволяють не тільки проаналізувати загальні тенденції, але і зробити конкретні висновки. Бажаючі запрошуються поспілкуватись на цю та інші актуальні на сьогоднішній день для медійників теми у неформальній обстановці «за чашкою кави» разом з координатором блогової мережі ВКурсі.ком Святославом Вишинським.


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.