Українські та іспанські націоналісти спільно боротимуться за національну ідентичність та соціальну справедливість

Юрій Ноєвий
Група політичних досліджень «Політономія»

9 грудня 2011 року у Києві за ініціативи ВО "Свобода" з нагоди візиту співголови іспанського Соціального республіканського руху Джорді де ла Фуенте Міро відбувся круглий стіл на тему "Збереження національної ідентичності та вимога соціальної справедливості як основні засади сучасного націоналізму".

Учасники круглого столу обговорювали кризу глобального капіталізму і його ідеологічного прикриття лібералізму. Вказали на те, що Європа і її корінні нації перетворилися на заручників великого капіталу. Ліберальні екстремісти прагнуть знищити нації за допомогою тотальної безальтернативної пропаганди індивідуалізму і споживацтва та знищення будь-яких духовних, традиційних та колективних ідей. Історія, географія, національна ідентичність, релігія, антиліберальні ідеї соціального націоналізму стали провідними джерелами небезпек для антиєвропейських сил окупації.

Було акцентовано на нерозривній єдності національної ідентичності та соціальної справедливості для перемоги європейських сил. Адже у антинаціональній мультикультурній спільноті ідея соціальної справедливості нічого не варта для корінного народу, культуру і повновладдя якого на своїй землі знищують за допомогою наводнення мігрантами з інших континентів та частин світу. А нація із бідністю більшості населення перетворюється на спільноту жахливої несправедливості, де єдинокровні та зі спільною культурою члени великої сім ї є безправними кріпаками.

Іспанський гість Джорді де ла Фуенте розповів, що лібералізм перетворив Іспанію на країну зі значною бідністю іспанців та великою кількістю мігрантів. Несказанно багатими є представники великого капіталу та королівська сім'я. Корінних жителів змушують поступатися своєю культурою та суверенітетом на користь космополітичного світогляду та вимогам сексуальних меншин і мігрантам.

Заступник Голови Київської "Свободи" Юрій Ноєвий сказав, що європейські націоналісти відповідальні за майбутнє корінних націй та Європи. "Від перемоги над лібералізмом та глобальним капіталізмом залежить, чи буде зруйнована система світового порядку, визначена результатами Другої світової війни та розпадом СРСР. У цьому контексті ліберальний Євросоюз повинен піти у небуття. Натомість необхідно боротися за Європу вільних націй, якій би ні США, ні Росія не змогла б диктувати свої умови. Продовжувати боротьбу потрібно з подальшого розвитку соціальної та національної політики. Ми повинні знищити наступ на суверенітет націй і домагатися некапіталістичного розподілу в економіці. Тоді можна говорити і про дійсний кінець мультикультуралізму і про усунення економічних причин панування ідеї визиску та демонтажу націй", - сказав Юрій Ноєвий.

Голова Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко зазначив: "Ліберальна економіка й "вільний ринок" для України та Іспанії, як свідчить досвід останніх 20 років, це збідніння закріпаченого олігархами народів та захоплення значних сегментів соціального простору мігрантами. Я підтримую вимоги народів Африки та Азії будувати справедливу світову економіку та політику. І тому я за припинення міграції до Європи. Всі ті народи повинні боротися про глобального капіталізму та їхніх ставлеників у своїх країнах. Тоді вони матимуть можливість володіти і своїми ресурсами і чесно вкладати прибутки у розвиток своїх країн. Кидати на призволяще свій народ і тікати до Європи це приречення своїх батьківщин на подальше животіння та війни". Також очільник київських свободівців додав, що право націй Європи викинути геть лібералів, що замахнулися на саму їх можливість бути, очевидне і справедливе. "Я радий, що подібні ідеї звучать в іншому кінці Європи з уст іспанського Соціального республіканського руху. Знищити узурпацію великим капіталом і лібералами суверенітету націй можна тільки через поєднання політичного потенціалу національної ідентичності та соціальної справедливості. У цьому і полягає завдання соціальних націоналістів наших націй. Таку правдиву мету поділяють і націоналісти інших націй Європи".

© 2011


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.