Національна ідентичність та соціальна справедливість

Юрій Ноєвий
Група політичних досліджень «Політономія»

На початку 21 століття Європа зіштовхнулася із граничними проблемами і постала перед серйозними викликами. У духовно-соціальному житті її корінних націй продовжує розгортатися криза. Вона полягає у загрозі цілковитого знищення підстав колективного життя та відповідної ідентичності людини. На їх місце ліберальні екстремісти прагнуть силою поставити сектантський ідеал знеособленого індивіда та споживацьку масу.

Соціальна нерівність і мутикультурна суміш людей – вигідний та ефективний простір окупації європейських націй глобальним капіталізмом. Його лідери та ідейні натхненники – радикальні ліберали – прагнуть за будь-яку ціну закріпити свою владу на міжнародному та національних рівнях. Вони руйнують духовність націй світу і оголошують її музейним експонатом. Організовують визиск працюючих верств і звинувачують бідних у ліні. Наводнюють міста мігрантами і репресують обурені корінні народи. Згортають народовладдя і називають диктат олігархів необхідною умовою стабільності.

Сучасна захоплена лібералами Європа належить до центру капіталістичного світу. Вони використовують її сили для розгортання свого наступу на Африку, Азію та Латинську Америку. США, Росія також відіграють роль рушія імперіалізму. Свобода та справедливість для всіх націй людства як можливість лежить саме в Європі. Криза панівного ладу в Європі – це можливість порятунку націй світу. Націоналісти Європи повинні взяти на себе роль руйнатора старого антиєвропейського та несправедливого порядку.

Національна ідентичність та соціальна справедливість – це та дійсність та ідеї, що є природними та найважливішими для всього людства. Нація – справедлива історична кровно-духовна спільнота рівних людей. Як ідея вона є властиво європейською цінністю. І ми повинні за неї боротися.

Ми захищаємо національну ідентичність від агресії та екстремізму лібералів та їх лівацьких лакеїв. Ми домагаємося соціальної справедливості через альтернативні приватній форми власності та захисту інтересів працюючих верств. Ми повертаємо націям народовладдя. Ми зберігаємо суверенітети наших держав. Ми протиставляємо націю імперіалізму глобального капіталізму.

Кризу пануючого лібералізму ми вирішимо за допомогою соціальної та національної революції.

Націоналісти збережуть Європу для європейців.

Апробація:

Підсумкові тези за результатами круглого столу «Збереження національної ідентичності та вимога соціальної справедливості як основні засади сучасного націоналізму» (Київ, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», 9 грудня 2011 р.).

© 2011


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.