ОУН-УПА та етнічне й політичне насильство в Західній Україні, 1939-1950 рр.

У середу, 29 лютого 2012 р., о 17:30 в актовій залі Київської Торгово-промислової палати (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55) відбудеться публічна лекція Ґжеґожа Россолінського-Лібе «ОУН-УПА та етнічне й політичне насильство в Західній Україні, 1939-1950 рр.» (українською мовою). Захід пройде в межах циклу публічних лекцій з української історії, покликаних представити сучасні наукові підходи до її актуальних питань. Організатори: Німецька служба академічних обмінів, Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Посольство Федеративної Республіки Німеччина.

Ґжеґож Россолінський-Лібе (нар. 1979) – випускник факультету культурології Європейського університету Віадріна (Франкфурт-на-Одері). З 2007 р. працює під керівництвом Франка Ґольчевського та Івана-Павла Химки над дисертацією «Степан Бандера: Життя українського фашиста та пам’ять про нього, 1909-2009 рр.», що має вийти друком 2013 р. Автор низки розвідок про український націоналізм, Другу світову війну, українську діаспору, історію міста Львів, пам’ятник Степану Бандері у Львові та націоналістичні настрої українських інтелектуалів.

Організатори звертаються з проханням попередньо підтвердити участь за електронною адресою [email protected] та уточнити конкретний захід чи заходи, які ви маєте намір відвідати. У зв’язку з отриманням багатьох заявок та браком місць організатори змушені обмежити кількість людей, що зможуть взяти участь у публічних лекціях 29 лютого та 1 березня («Степан Бандера: життя українського революційного ультранаціоналіста та пам'ять про нього, 1909-2009 рр.»), і просять учасників мати з собою посвідчення особи. Виключне право на фото- та відеозйомку лекцій 29 лютого та 1 березня матимуть організатори заходу.


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.